- Advertisement -
Зарязаният се е установил в Берлин след раздялата им
Ромският славей Софи Маринова най-накрая се е разделила с мъжа си Тодор Давидов – Гринго, пише Галерия. Двамата не са заедно от половин година и певицата дори вече има нова любов.
„Имам си гадже и ми е добре. Не сме на по 20 години да хвърчим в облаците, усещам се красива, щастлива и заредена. Дай боже всекиму, любовта е хубаво нещо“, сподели Софи в „На кафе“. На въпроса на Гала ще разкрие ли кой е щастливецът до нея в този момент, Софи се засмя и сподели, че няма да приказва повече, тъй като ще се сетят кой е, но скоро ще го покаже.
Според запознати новият на изпълнителката е известен и е по-млад от нея.
Гринго също не остава по-назад от Софка и вече има нова любов. След раздялата им той се премести да живее в Берлин, където живее с българка. Преди да срещне Маринова, той работеше в Германия, където живее и неговата майка.
Давидов и тя се ожениха през февруари 2019 година в тесен тръг, а техни кумове бяха колежката й Преслава и половинката й Павел. На 24 март пак събраха роднини и приятели на пищен купон в София.
Само 5 месеца по-късно попфолк певицата подаде документи за развод, като разкри, че причината да иска да сложи край на брака си е, че съпругът й я малтретира психически и физически. После му прости и се събраха, но щастието им не продължи дълго и през миналата година Маринова се появи с гипсирана ръка, след което те отново се разделиха.